Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: strażnik miejski trzyma za rękę mężczyznę zakutego w kajdanki.Podczas patrolowania Bródna wieczorem 23 kwietnia strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali od przechodniów informację, że chwilę wcześniej jakiś mężczyzna próbował pobić kobietę. Zgłaszający wskazali funkcjonariuszom napastnika. Agresor został ujęty. Był poszukiwany

Około godziny 19 na ulicy Budowlanej strażnicy miejscy zostali poinformowani o agresywnym mężczyźnie, który zaatakował młodą Ukrainkę. Sprawca szarpał i wyzywał kobietę. W jej obronie stanęli przechodnie, a chwilę później – strażnicy miejscy, którzy patrolowali ten rejon Targówka. Napastnik, 33-letni mieszkaniec Pisza, został obezwładniony i umieszczony w radiowozie. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że ujęty był jej partnerem, ale teraz boi się jego agresywnego zachowania. Wezwano patrol policji. Po sprawdzeniu danych ujętego w policyjnej bazie danych okazało się, że ciąży na nim kara ograniczenia wolności za poprzednie czyny. Agresywny mężczyzna został przekazany policji i zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy