Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: strażnik miejski stoi obok siedzącego na betonowym kręgu młodego mężczyzny.Podczas kontroli przeprowadzanych na terenie Targówka funkcjonariusze zauważyli nieletniego, który miał drgawki i wymiotował. Funkcjonariusze zaopiekowali się chłopakiem. Jak ustalono, był pod wpływem narkotyków

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przeprowadzali po południu 11 kwietnia kontrolę w okolicach węzłów ciepłowniczych na Targówku. Przy jednym z takich miejsc, nieopodal ulicy Askenazego, zauważyli nieletniego, który siedział na betonowym kręgu za rurami ciepłowniczymi, kiwał się i miał drgawki. Jak ustalono, 16-latek zażył substancje psychoaktywne. Nieletni przekazał strażnikom metalowy pojemnik zawierający susz roślinny. Ze względu na jego stan wezwano pogotowie ratunkowe i patrol policji. Po badaniu okazało się, że nie wymaga hospitalizacji. Na miejsce wezwano także opiekunów nieletniego, którym przekazano 16-latka.

  • 2022_04_nieletni_targowek_01
  • 2022_04_nieletni_targowek_02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy