Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska zabezpieczająca miejsce zdarzenia. W tle leżąca na chodniku odłamana gałąź, za nią samochód straży pożarnej.Wielka gałąź oderwała się rano 14 czerwca od jednego z drzew na Targówku. Zwisający konar zagrażał przejeżdżającym samochodom. Teren zabezpieczyli strażnicy miejscy.

Tuż przed godziną 9 rano strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dużej gałęzi zagrażającej upadkiem na ul. Ziemowita. Na miejscu funkcjonariusze stwierdzili, że ułamana rozłożysta gałąź spadła na przewody energetyczne, które zwisały kilka metrów nad jezdnią. Ciężar spowodował, że stojący w pobliży słup zaczął się pochylać. Ze względu na zagrożenie przerwania przewodów pod napięciem, wezwano straż pożarną i pogotowie energetyczne. Pracownicy pogotowia energetycznego ustalili, że przewody zasilają oświetlenie uliczne. Konieczne było wezwanie pogotowia oświetleniowego. Około godziny 10 na miejsce przybyły dwa wozy straży pożarnej. Po zabezpieczeniu przez strażników miejsca akcji strażacy przycięli gałąź i zlikwidowali zagrożenie. Utrudnienia w ruchu na ul. Ziemowita trwały do godziny 11.

  • 2021_06_konar_ziemowita_01
  • 2021_06_konar_ziemowita_02
  • 2021_06_konar_ziemowita_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy