Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski kierujący ruchem na miejscu zdarzenia. W tle złamany słup.Patrolujący teren dzielnicy Targówek strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu słupa oświetleniowego przy ulicy Zabranieckiej. Sytuacja okazała się groźniejsza niż z pozoru mogło się wydawać.

Około godziny 16.30 funkcjonariusze byli już na miejscu awarii. Ustalili, że złamany został betonowy słup energetyczny. Jego część zwisała na przewodach elektrycznych bezpośrednio nad jezdnią. Strażnicy wezwali jeszcze jeden patrol, ponieważ konieczne było czasowe zamknięcie przynajmniej jednego pasa ruchu. O zdarzeniu powiadomiono też pogotowie energetyczne, pogotowie drogowe, policję i nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Ze względu na duże zagrożenie przewrócenia się konstrukcji i zerwania przewodów, funkcjonariusze zabezpieczyli teren, a w czasie usuwania uszkodzonego słupa i instalacji energetycznej ruch wstrzymano całkowicie. Ruch na drodze przywrócono około godziny osiemnastej.

  • 2021_04_slup_zabraniecka_01
  • 2021_04_slup_zabraniecka_02
  • 2021_04_slup_zabraniecka_03
  • 2021_04_slup_zabraniecka_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy