Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska na miejscu pożaru. W tle pracujący strażacy.Kłęby gęstego czarnego dymu zauważyli wczesnym popołudniem 9 kwietnia mieszkańcy Targówka. Ponieważ na jednej z pobliskich posesji mieszkali bezdomni, powiadomiono o tym strażników miejskich.

Około godziny 13.30 jeden z patroli ustalił, że kłęby dymu unoszą się nad posesją przy ulicy Spytka z Melsztyna. Sytuacja była bardzo groźna. Płonął cały budynek. Funkcjonariusze natychmiast powiadomili straż pożarną. Z zajmowanego przez bezdomnych pomieszczenia nikt nie odpowiadał. Gęsty dym, odpadające, płonące elementy i pękające od żaru szyby zmusiły funkcjonariuszy do wycofania się na bezpieczną odległość. Kiedy na miejsce przyjechała druga załoga i straż pożarna, pożar został opanowany. Po jego ugaszeniu spalony budynek ponownie skontrolowano. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Strażniczka miejska na miejscu pożaru. W tle pracujący strażacy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy