Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 08 sluchawkiPo południu 31 lipca mężczyzna ukradł w sklepie drogie słuchawki. Mimo, że został zauważony uciekł sprzedawcom. Dopiero strażnicy miejscy, dzięki świadkowi, ujęli złodzieja na Bródnie.

Strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego, którzy po godzinie 18 patrolowali osiedle Bródno zatrzymał przejeżdżający kierowca.

- Panowie, przed chwilą ze sklepu przy Elektronowej wybiegł jakiś mężczyzna, a za nim sprzedawca, który krzyczał: „Złodziej, ucieka złodziej, łapcie go!” – powiedział.
Świadek opisał wygląd uciekającego sprawcy i wskazał kierunek w którym pobiegł. Funkcjonariusze podjęli interwencję i udali się na poszukiwania. Świadek pojechał za nimi. Mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi strażnicy zauważyli na skrzyżowaniu Wysockiego i Palestyńskiej. Podeszli do niego i wylegitymowali. Gdy świadek potwierdził, że to ten mężczyzna funkcjonariusze zapytali co ma w torbie. Mężczyzna szarpnął się i chciał uciec, ale nie zdołał. Gdy się uspokoił przyznał, że ma w torbie skradzione słuchawki. Dodał też, że nie jest to jego pierwsza kradzież. Gdy przyjechał wezwany patrol policji, strażnicy wraz z ujętym pojechali do okradzionego sklepu. Pracownik sklepu rozpoznał złodzieja. Dalsze czynności prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy