Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne numer 986 na radiowozie 01Gdy strażnicy miejscy patrolowali okolice pewnego sklepu na Targówku zauważyli mężczyznę, który na widok zbliżającego się radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać, próbując coś ukryć. Wzbudziło to podejrzenia u obserwujących go funkcjonariuszy. Podczas podjętej interwencji ujawniono przy nim narkotyki.

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego patrolowali wieczorem 15 maja teren Targówka. Kwadrans po godzinie 20, jadąc ulicą Kościerską, na tyłach jednego z dużych sieciowych sklepów zauważyli siedzącego na schodach przy wejściu na zaplecze mężczyznę, który trzymał coś w rękach. Na widok radiowozu obserwowany wystraszył się i próbował schować jakiś przedmiot. Podjęto interwencję. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany, trzęsły mu się dłonie. Obok niego leżała strzykawka. Poproszony o pokazanie, co próbował schować, pokazał zawiniątko w aluminiowej folii. Znajdowała się w nim biała, krystaliczna substancja. Ujęty wyjaśnił, że jest to mefedron. Strażnicy zabezpieczyli pakunek wraz z zawartością i wezwali patrol policji. 36-letniego mężczyznę przewieziono do komisariatu policji na Targówku.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy