Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 04 pozar auta targowek 02Dramatyczne wydarzenia rozegrały się po północy 1 kwietnia na Targówku. Strażnicy miejscy zauważyli auto, z którego wydobywały się kłęby gęstego dymu. Pojazd został prawdopodobnie podpalony.

Przejeżdżając ulicą Wincentego, tuż przed 1 w nocy, strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, zauważyli dym wydobywający się z opla zaparkowanego przy ul. Obwodowej. Funkcjonariusze natychmiast wezwali straż pożarną. Ponieważ ogień szybko się rozprzestrzeniał, a podejście do auta było niebezpieczne strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia by nie zbliżali się do pojazdu ludzie, którzy wybiegli z okolicznych domów. Po kilkunastu minutach straż pożarna ugasiła pożar. Wnętrze pojazdu zostało doszczętnie wypalone. Przy aucie strażacy znaleźli niewielki kanister z benzyną. Można więc przypuszczać, że pożar nie był przypadkowy. O zdarzeniu powiadomiono policję.

  • 2020_04_pozar_auta_targowek_01
  • 2020_04_pozar_auta_targowek_02
  • 2020_04_pozar_auta_targowek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy