Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

jazda na bombachStrażnicy miejscy często patrolują miasto wspólnie z policjantami. Jeden z takich patroli ujął 17 stycznia kierowcę, który posiadał marihuanę.

Około godziny 22.20 na ul. Młodzieńczej funkcjonariusze zauważyli kierowcę, który skręcając fordem mondeo w ul. Radzyminską nie sygnalizował manewru kierunkowskazem. Podjęto interwencję. Funkcjonariusze podeszli do auta. Gdy kierowca uchylił okno interweniujący poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Zapytano więc czy mężczyzna ma przy sobie jakieś zabronione przedmioty. Kierujący podał funkcjonariuszom zawiniątko w aluminiowej folii i oświadczył, że wewnątrz jest marihuana, którą znalazł w miejscu zamieszkania. Zawiniątko zabezpieczono i wraz z mężczyzną przewieziono do komisariatu policji. W jednostce policji potwierdzono, że jest to marihuana o wadze 0,7 grama. Mężczyzna został zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy