Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 09 bukowiecka pozar 00Chwila nieuwagi, brak wyobraźni i przede wszystkim nieostrożne obchodzenie się z ogniem mogą prowadzić do tragedii.

5 września przed godziną 9 patrol straży miejskiej, realizujący zadania związane z „bezpieczną drogą do szkoły”, zauważył z pewnej odległości kłęby dymu. Ratowanie życia, zdrowia oraz mienia to priorytet działań funkcjonariuszy.
Strażnicy natychmiast ruszyli w stronę unoszącego się dymu. Już z daleka było widać, że pali się pustostan przy ulicy Bukowieckiej. Funkcjonariusze wezwali straż pożarną i poprosili o wsparcie dodatkowy patrol. Na miejsce wezwano także pogotowie.

Ogień obejmował cały budynek, obok niego leżał mężczyzna, a drugi był uwięziony w środku. Strażnicy, z pomocą przechodnia, pomogli mu się wydostać. Jeden z poszkodowanych był mocno poparzony i potrzebował natychmiastowej pomocy przedmedycznej. W tym samym momencie na miejsce dotarł patrol ratowników medycznych straży, przystępując do opatrywania ran poszkodowanego. Gdy na miejsce dotarła załoga pogotowia, decyzją lekarza został on natychmiast zabrany do szpitala. Drugi mężczyzna nie potrzebował pomocy.

Kiedy straż pożarna dogasiła ogień, okazało się, że w środku znajdowała się trzecia osoba, która niestety nie zdążyła wydostać się z płomieni.
Przyczyny pożaru wyjaśnią odpowiednie służby.

2019 09 bukowiecka pozar 022019 09 bukowiecka pozar 002019 09 bukowiecka pozar 03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy