Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 05 teresy targowek 01Do bliskiego spotkania samochodu osobowego z tramwajem doszło wieczorem 22 maja na Bródnie. Zderzenie spowodowało korek, który zauważyli strażnicy miejscy. Funkcjonariusze włączyli się do pomocy przedmedycznej rannemu kierowcy rozbitego auta.

Minęła godz. 19. gdy strażnicy miejscy przejeżdżający ul. Matki Teresy z Kalkuty zauważyli zator na torowisku tramwajowym. Jego przyczyną było zderzenie pierwszego tramwaju z nissanem. Kierowca samochodu miał rozbitą głowę. Pomocy udzielał mu ratownik medyczny, który przypadkiem znalazł się na miejscu zdarzenia. Strażnicy miejscy powiadomili o wypadku straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sami włączyli się do pomocy podczas akcji ratunkowej pomagając usztywnić szyję poszkodowanego kołnierzem ortopedycznym. Kilkanaście minut później 80-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala.

  • 2019_05_teresy_targowek_01
  • 2019_05_teresy_targowek_02
  • 2019_05_teresy_targowek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy