Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 10 kajdankowanie stolikNa wieży zamkowej zegar wybił godzinę 12, gdy radiowóz straży miejskiej skręcił w ul. Senatorską i skierował się w stronę Teatru Wielkiego. Nagle funkcjonariusze zobaczyli grupkę ludzi dających znaki strażnikom by zatrzymali biegnącego w ich stronę mężczyznę. Krzyczeli: „Łapcie złodzieja”.

Strażnicy podjęli interwencję. Mężczyzna próbował uciec, ale po kilkudziesięciu metrach został ujęty. Po doprowadzeniu na miejsce zdarzenia świadkowie wyjaśnili, że ujęty dokonał kradzieży produktów spożywczych w pobliskim sklepie. Gdy zauważył to personel sklepu próbowano mężczyznę schwytać. Doszło do szarpaniny pomiędzy sprawcą kradzieży, a jednym z pracowników sklepu. Złodziejowi udało się wyrwać i wybiec ze sklepu. W tym momencie pojawili się strażnicy miejscy. Ujętego mężczyznę funkcjonariusze przekazali wezwanemu patrolowi policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy