Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Kręciły się po Starówce i okradały spacerowiczów. Dzięki pomocy przewodników turystycznych i szybkiej reakcji mundurowych dwudziestoletnie obywatelki Bułgarii zostały ujęte. Trafiły na komisariat.


W środowe popołudnie funkcjonariusze z patrolu mieszanego (strażnik i policjant) patrolujący rejon Starego Miasta otrzymali kilka sygnałów o dwóch młodych kobietach kręcących się po Starówce, które prawdopodobnie okradają spacerowiczów. Mundurowi natychmiast udali się na ul. Jezuicką, gdzie miały akurat przebywać. Szybko odnaleźli osoby odpowiadające rysopisowi podanemu przez przewodników turystycznych. Panie zostały wylegitymowane. Dwudziestoletnie obywatelki Bułgarii zostały zatrzymane i przewiezione na komisariat, gdzie zostały zidentyfikowane na monitoringu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jedna z nich jest poszukiwana. Bułgarki zostały wytypowane do dokonania kilku kradzieży i zatrzymane w celu przeprowadzenia przez policję dalszych czynności.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy