Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 12 uniwersalne 20Nietrzeźwy mężczyzna awanturował się na Dworcu Gdańskim. Wezwano patrol straży miejskiej. Podczas interwencji ujawniono przy mężczyźnie cudzą kartę bankową.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 24 lutego ok. godz. 15 patrolowali Śródmieście otrzymali zgłoszenie o agresywnym nietrzeźwym mężczyźnie przebywającym na terenie Dworca Centralnego. Mężczyznę, awanturującego się z personelem sprzątającym, wskazał funkcjonariuszom pracownik ochrony. Podczas interwencji strażnicy miejscy sprawdzili dane mężczyzny oraz przedmioty, które przy sobie posiadał. Byłą wśród nich kareta bankowa wystawiona na inną osobę. Mężczyzna został przewieziony do SODON. Po wytrzeźwieniu zajmie się nim policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy