Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne belka dachowa 03Alkohol wprowadził w stan relaksu mężczyznę kierującego samochodem osobowym. Kierowca postanowił odpocząć. Wybór miejsca na postój okazał się pechowy.

14 grudnia w Śródmieściu patrol straży miejskiej zainteresował się pojazdem stojącym w strefie objętej zakazem parkowania. Gdy funkcjonariusze podeszli do pojazdu w jego wnętrzu zastali śpiącego mężczyznę. Ku zdziwieniu patrolu mężczyzna gwałtownie ruszył, po czym uderzył w krawężnik i zaczął uciekać. Strażnicy podjęli pościg i ujęli kierującego. Na miejsce wezwano policję. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał ponad dwa promile alkoholu. Sprawę prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy