Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka sygnałowa radiowozu straży miejskiej- zdjęcie ilustracyjneZałożył zdobycz na siebie i uciekł ze sklepu w centrum stolicy. Nie uciekł daleko, ponieważ goniącemu go pracownikowi sklepu, pomogli strażnicy miejscy.

Do strażników miejskich z I Oddziału Terenowego, patrolujących 6 lipca okolice domów towarowych przy Marszałkowskiej, podbiegł mężczyzna. Poinformował funkcjonariuszy, że jest ochroniarzem i goni złodzieja, który uciekł w stronę ulicy Zgoda. Strażnicy włączyli się do pościgu. Ochroniarz podał dokładny rysopis złodzieja, dzięki czemu funkcjonariuszom szybko udało się ująć mężczyznę, który schował się na tyłach pobliskiego budynku. Złodziejem okazał się 27-letni mieszkaniec Tych. Odzyskano też skradziony w sklepie łup - buty o wartości powyżej 800 złotych, które nie pomogły mu w ucieczce. Sprawca kradzieży został przekazany policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy