Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

18 mandat28 latka parkowała na miejscu dla niepełnosprawnych posługując się kserograficzną odbitką karty parkingowej należącej do… zmarłego.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali 8 listopada zgłoszenie od kontrolerów ZDM dotyczące nieuprawnionego postoju samochodu na miejscu dla niepełnosprawnych przy ul. Inflanckiej. Funkcjonariusze podjęli interwencję. W samochodzie marki Kia, za przednią szybą, znajdowała się karta parkingowa osoby niepełnosprawnej. Dokument nie był oryginałem, a odbitką kserograficzną. Kwadrans później do strażników miejskich podeszła 28-letnia kobieta, która powiedziała, że to ona zaparkowała pojazd. Potwierdziła też, że oryginalny dokument należał do jej nieżyjącego ojca, a w aucie pozostawiła odbitkę kserograficzną karty. Dokument został zabezpieczony. Wobec kobiety zastosowano sankcje przewidziane prawem.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy