Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne radiostacja 02Gdy 1 listopada przy Dworcu Centralnym funkcjonariusze I Oddziału Terenowego podjęli interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, ten agresywnie zareagował na próbę udzielenia mu pomocy.

Nie chciał podać swoich danych, odmówił okazania dokumentów i chciał odejść z miejsca interwencji. Wzbudziło to u strażników podejrzenie, że osoba może mieć coś do ukrycia. W tej sytuacji strażnicy poprosili o pomoc policjantów z Komisariatu Kolejowego Policji. Szybko okazało się, że mężczyzna jednak ma coś na sumieniu i jest poszukiwany do osadzenia w zakładzie karnym. Spod opieki strażników ujęty przeszedł pod opiekę policjantów. Teraz już nie uniknie kary.​

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy