Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2 belka dachowaWysokie stężenie alkoholu w organizmie może być przyczyną zatrzymania akcji serca. Interwencja strażników w Śródmieściu uratowała życie kobiecie, która przesadziła z alkoholem.

10 października około godziny 20:00 dyspozytor straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o kobiecie leżącej na chodniku w rejonie ul. Senatorskiej. Na miejscu patrol zastał kobietę w stanie upojenia alkoholowego, która nie była w stanie stanąć na nogi, na miejsce została wezwana karetka. W czasie oczekiwania na jej przyjazd strażnicy próbowali ustalić dane personalne kobiety, ta jednak w pewnej chwili przestała oddychać i nie miała wyczuwalnego tętna – niezwłocznie podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową i przywrócili jej czynności życiowe. Kobieta trafiła do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy