Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski przy radiowozie- zdjęcie ilustracyjneStrażnicy miejscy, którzy rankiem 28 kwietnia patrolowali Śródmieście zauważyli leżącego mężczyznę. Podjęli interwencję i okazało się jest poszukiwany do odbycia kary.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy około godziny 9.40 przejeżdżali ulicą Bugaj obok Skweru Karoliny Lanckorońskiej, zauważyli leżącego na ławce mężczyznę. Po ocuceniu, okazało się, że spożywał alkohol. Nietrzeźwy nie posiadał dokumentów, a jedynie telefon i karty bankowe. Strażnicy wezwali patrol policji, by ustalić jego tożsamość i patrol straży miejskiej, który zajmuje się przewożeniem nietrzeźwych osób do SOdON. Gdy mężczyzna usłyszał, że na miejsce zmierza policja, stał się wulgarny i agresywny oraz próbował się oddalić. Strażnicy uniemożliwili mu ucieczkę. Jak ustalili policjanci, mężczyzna jest 29-letnim obcokrajowcem, poszukiwanym przez sąd w Pruszkowie do odbycia 54 dni aresztu. Mężczyzna został zabrany do komendy rejonowej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy