Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne belka 01Mieszkanka Mokotowa wyszła na spacer bez opieki. Dotarła na Starówkę, ale nie umiała wrócić do domu. Pomogli jej strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali 10 kwietnia ok. godz. 16 zgłoszenie, że na terenie ogródka jednego z lokali przy ul. Freta przebywa osoba, która ma problem z pamięcią. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy miejscy zastali w ogródku starszą kobietę. Z rozmowy wynikało, że ma ona problem ze wskazaniem miejsca, w którym się znajduje. Aby potwierdzić dane kobiety wezwano patrol policji. Kobieta nie była jeszcze zgłoszona jako zaginiona. Gdy strażnicy miejscy próbowali ustalić numer telefonu do miejsca jej zamieszkania okazało się, że do Komendy Rejonowej Policji na Mokotowie przyszedł poszukujący 78-latki mąż. Strażnicy miejscy odwieźli starszą panią do domu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy