Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne numer 986 na radiowozie 01Grał pod oknami śródmiejskiej kamienicy, ale jego muzyka nie przypadła do gustu lokatorom. Interweniowali strażnicy miejscy i policja.

Około godz. 22.30 w dniu 4 kwietnia mieszkańcy jednego z domów przy ul. Świętokrzyskiej zgłosili straży miejskiej, że pod ich oknami ktoś zakłóca porządek. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Przed budynkiem siedział mężczyzna w średnim wieku, który grał na gitarze. Strażnicy miejscy polecili mu by skończył grać i poprosili o dokumenty. W odpowiedzi usłyszeli, że mężczyzna nie ma dokumentów, a później wielokrotnie obraził funkcjonariuszy. W efekcie na miejsce wezwano patrol policji. Agresywny 48-latek został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy