Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

RadiowozMłoda kobieta chciała ukraść w sklepie 6 paczek kawy. Gdy zauważyły to sprzedawczynie chciała uciec. Interweniowali strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 12 października ok. godz. 16.00 przechodzili obok jednego ze sklepów na Starym Mieście zostali poproszeni przez sprzedawczynię o interwencję wewnątrz lokalu. Na zapleczu sklepu funkcjonariusze zastali dwie szarpiące się kobiety. Jedną z nich była kobieta przyłapana przez ekspedientki na próbie kradzieży 6 paczek kawy, drugą sprzedawczyni. Na widok funkcjonariuszy 23 letnia kobieta uspokoiła się i zaczęła przepraszać za swoje zachowanie. Jak ustalili strażnicy miejscy próba kradzieży została zarejestrowana na nagraniu monitoringu placówki. Wartość kawy wyceniono na 179 zł. Ujęta kobieta została przekazana wezwanemu przez strażników miejskich patrolowi policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy