Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

jazda na bombachPrzy pl. Mirowskim kobieta zgubiła saszetkę zawierającą ok. 3 tys. złotych. Dzięki strażnikom miejskim właścicielka odzyskała zgubę.


Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 21 sierpnia ok. godz. 19.20 patrolowali plac Mirowski zauważyli leżącą na jezdni pod samochodem saszetkę. Po jej podniesieniu funkcjonariusze stwierdzili, że wewnątrz znajdowało się blisko 3 tys. zł, kilka rachunków, pojemnik z lekami, wizytówka i karta lojalnościowa. Strażnicy miejscy zadzwonili pod numer znajdujący się na wizytówce. W rozmowie funkcjonariusze ustalili, że asystentka osoby, z którą rozmawiali, zgubiła tego dnia saszetkę. Właścicielka ok. godz. 20.30 zgłosiła się do siedziby straży miejskiej przy pl. Zamkowym i po dokładnym opisaniu saszetki i jej zawartości odzyskała zgubę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy