Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 02 kradziez14 latka ukradła tipsy w jednym ze sklepów śródmiejskiego centrum handlowego. Nieletnia została ujęta i przewieziona do komisariatu. Inny patrol ujął nieletnią uciekinierkę z placówki wychowawczej.

W czwartek ok. godz. 14.30 wspólny szkolny patrol straży miejskiej i policji przyjął zgłoszenie z jednego ze śródmiejskich centrów handlowych o nieletniej, która dokonała kradzieży w sklepie. Na miejscu funkcjonariusze zastali pracownika ochrony i 14 letnią mieszkankę stolicy. Świadek poinformował funkcjonariuszy, że nieletnia ukradła… tipsy o wartości 24,90 zł. Ujęta nastolatka na polecenie funkcjonariuszy wydała pracownikowi sklepu skradziony towar. Dziewczyna została przewieziona do komisariatu policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy