Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 01 marihuana garazMłody mężczyzna ujęty przez strażników miejskich na Powiślu miał w garażu torebkę z marihuaną. Funkcjonariusze przekazali mężczyznę policji.


Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy około północy z 21 na 22 stycznia kontrolowali jedną z posesji przy ul. Radnej poczuli zapach dymu. Jak ustalili funkcjonariusze dochodził on z pobliskiego garażu. Wyszedł z niego młody mężczyzna, ale na widok strażników miejskich mężczyzna ponownie wszedł do pomieszczenia. Strażnicy podjęli interwencję. Wchodząc do garaży funkcjonariusze zobaczyli jak mężczyzna wysypuje ze szklanego naczynia susz roślinny. Podobny znajdował się w leżącej na stole plastikowej torebce. Podejrzewając, że jest to substancja prawnie zabroniona strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, zabezpieczyli pomieszczenie i wezwali patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji. W zabezpieczonej i zważonej przez techników policyjnych torebce znajdowało się 22,5 grama substancji będącej pochodną marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy