Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 01 atrapa pistoletStrażnicy miejscy ujęli 20 stycznia nietrzeźwego mężczyznę, który miał grozić pistoletem w sklepie. Pistolet okazał się repliką zasilaną nabojami z dwutlenkiem węgla. Ujęty mężczyzna został przewieziony do SODON.


Do strażników patrolujących ok. godz. 11.30 ul. Wilczą podbiegł przechodzień, który poinformował, że ktoś groził bronią personelowi pobliskiego sklepu. Świadek wskazał domniemanego sprawcę funkcjonariuszom. Funkcjonariusze wydali mężczyźnie polecenie odłożenia pod ścianę torby, w której znajdowała się broń. Mężczyzna zaczął uciekać w kierunku pl. Konstytucji. Został ujęty przez strażników. Na miejsce wezwano patrol policji, który sprawdził pistolet zabezpieczony przez strażników. Okazało się, że jest to kopia prawdziwego pistoletu, ale zasilana nabojami zawierającymi dwutlenek węgla. Ponieważ ujęty mężczyzna był nietrzeźwy strażnicy miejscy przewieźli go do SODON.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy