Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 12 udzielenie pomocy 01

Funkcjonariusze z patrolu wodnego, którzy we wtorkowy poranek 20 grudnia patrolowali Wisłę, otrzymali informację, że w okolicy mostu Poniatowskiego tonie człowiek. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych mężczyzna został uratowany. Wyziębiony i wyczerpany trafił pod opiekę lekarzy.

We wtorek po godzinie 10.00 rano funkcjonariusze z patrolu motorowodnego - policjant z Komisariatu Rzecznego Policji oraz strażnik miejski z Oddziału Specjalistycznego - otrzymali polecenie udania się w rejon pomiędzy mostem Poniatowskiego oraz mostem średnicowym, gdzie, zgodnie z informacją przekazaną przez osobę zgłaszającą, w wodzie miał znajdować się człowiek. Po przybyciu we wskazane miejsce mundurowi zauważyli młodego mężczyznę niesionego przez nurt rzeki. Natychmiast wyciągnęli go z wody i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Wyziębionego mężczyznę przekazano wezwanej załodze pogotowia ratunkowego.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy