Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 11 85latek szpitalStaruszek zgubił się w centrum stolicy. Przechodnie, którzy zauważyli go 21 listopada na ul. Grzybowskiej wezwali straż miejską. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej został odwieziony do szpitala.

W poniedziałek ok. godz. 15 strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że na ul. Grzybowskiej znajduje się starszy mężczyzna z zanikiem pamięci. We wskazanym miejscu funkcjonariusze zastali leżącego na ławce staruszka. Mężczyzna był znacznie wyziębiony. Aby ogrzać mężczyznę funkcjonariusze zaprosili go do radiowozu. Staruszek posiadał dowód osobisty i kartkę z numerem telefonu do żony. Strażnicy miejscy skontaktowali się z kobietą. Jak się okazało jej mąż dzień wcześniej został odwieziony do szpitala z podejrzeniem udaru. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna został ponownie przewieziony do szpitala.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy