Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 10 marihuanaUjęty przez funkcjonariuszy w nocy z piątku na sobotę 26-latek miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został przekazany policji.

 

Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy w nocy z piątku na sobotę kontrolowali otoczenie klubów nocnych w Śródmieściu, zauważyli na ul. Smolnej mężczyznę, który na widok zbliżających się funkcjonariuszy schował coś do foliowej torebki, po czym włożył ją do kieszeni i próbował oddalić się. Przy mężczyźnie ujawniono foliową torebkę z zamknięciem strunowym, w której znajdował się susz roślinny koloru zielonego. Badanie narkotestem wykazało, że 26-latek posiadał przy sobie marihuanę. Dalsze czynności poprowadzi policja. 

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy