Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 09 Patrol SM foto Archiwum SM79-latek wyszedł z domu i zgubił się w centrum stolicy. Bezradnego mężczyznę zauważył przechodzień i wezwał strażników miejskich. Funkcjonariusze pomogli starszemu panu wrócić do domu.

W środę ok. godz. 20 przechodzień zauważył w al. Jerozolimskich starszego pana, który sprawiał wrażenie zagubionego. Mężczyzna powiadomił straż miejską. Funkcjonariusze odnaleźli 79-latka przy ul. Brackiej. Staruszek powiedział strażnikom miejskim, że mieszka we Włochach, ale nie umiał podać adresu swojego zamieszkania. Mężczyzna posiadał jednak przy sobie kartkę z numerem telefonu do córki. Kobieta potwierdziła, że zgłosiła zaginięcie ojca i przyjechała odebrać mężczyznę.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy