Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka dachowa radiowozu straży miejskiejKolejny kierowca wykazał się brakiem wyobraźni, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Tym razem nie chodziło o wypity alkohol.

W trakcie przejazdu ulicą Wybrzeże Kościuszkowskie, 23 maja do strażników z I Oddziału Terenowego podszedł kierowca renault i poinformował ich, że jadący przed nim opel zachowuje tak jakby kierujący nim był pijany. Obserwując go przez chwile zauważył, że auto jedzie od prawej do lewej strony jezdni, stwarzając poważne zagrożenie dla innych. Funkcjonariusze natychmiast podjęli próbę ujęcia. Na ulicy Leszczyńskiej opel zatrzymał się. Strażnicy podbiegli do auta i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki, nakazując kierowcy pozostanie w aucie. Wezwani na miejsce policjanci przebadali kierowcę opla alkomatem, wynik był negatywny – kierowca był trzeźwy. Dopiero kolejny, tym razem na obecność narkotyków w organizmie wykazał, że kierujący oplem był pod wpływem środków odurzających. Został zatrzymany i przewieziony do komendy rejonowej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy