Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Karetka pogotowia stojąca nocą przy radiowozie straży miejskiej.Młodą kobietę, która leżała półnaga na ulicy w Śródmieściu, zauważył nocą 21 stycznia jeden z przechodniów. O zdarzeniu powiadomiono strażników miejskich z Oddziału Specjalistycznego.

Minęła godzina 1.30, gdy funkcjonariusze otrzymali alarmujące zgłoszenie o półnagiej kobiecie na ulicy Dowcip. Strażnicy odnaleźli młodą dziewczynę leżącą na bruku pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Wokół stało kilka osób. Kobieta krzyczała i uderzała nogami i głową o jezdnię. Sprawiała wrażenie jakby była pod wpływem narkotyków, ale czuć było od niej także alkohol. Nie dawała do siebie podejść. Po chwili strażnikom udało się okryć ją kocem termicznym i ułożyć w pozycji bezpiecznej. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe. Do przyjazdu karetki chronili głowę kobiety, by nie rozbiła jej o jezdnię. Jak ustalili funkcjonariusze młoda kobieta jest 17-letnią mieszkanką stolicy. Wezwano patrol policji. Aby zapewnić rozebranej dziewczynie komfort termiczny umieszczono ją w przedziale przewozowym radiowozu. Po jakimś czasie na miejsce przybył ojciec dziewczyny, który potwierdził, że jest pod stałą opieką lekarza. Nieletnia była nadal tak agresywna, że aby ją zbadać ratownicy musieli poprosić funkcjonariuszy o pomoc. Ostatecznie zdecydowano o przewiezieniu nastolatki do szpitala w asyście policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy