Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dwa skręty z marihuaną leżące na blacie stołu.Młody mężczyzna przysiadł wieczorem 29 maja na bulwarach wiślanych, wyciągnął z kieszeni skręta i zapalił. Zapach nie przypominał aromatu tytoniu. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali bulwary, podjęli interwencję

Minęła godzina 20.30, gdy strażnicy z Oddziału Specjalistycznego patrolowali nadwiślańskie bulwary w rejonie ulicy Wioślarskiej. Gdy przechodzili obok siedzącego na schodach młodego mężczyzny, poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Na widok zbliżających się strażników mężczyzna wyrzucił skręta, którego palił. Funkcjonariusze wylegitymowali 27-letniego mieszkańca stolicy. Przyznał, że palił marihuanę i pokazał strażnikom pudełko, w którym miał jeszcze dwa podobne skręty. Amatora zabronionych używek doprowadzono do pawilonu straży miejskiej i wezwano patrol policji. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy rejonowej.

Dwa skręty z marihuaną leżące na blacie stołu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy