Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Foliowa torebka z marihuanąPodczas patrolowania nocą 2 maja bulwarów nad Wisłą wspólny patrol straży miejskiej i policji ujął młodego mężczyznę, który posiadał marihuanę

Około godziny 23.20 strażnicy miejscy patrolowali z policjantem nadwiślańskie bulwary. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli dwóch młodych mężczyzn siedzących na schodkach. Jeden z nich ładował właśnie fifkę suszem z torebki strunowej. Gdy zorientował się, że jest obserwowany próbował ukryć torebkę za paskiem spodni. Funkcjonariusze podjęli interwencję, podczas której zabezpieczyli naładowaną fifkę i torebkę z suszem. Mężczyzna został doprowadzony do posterunku straży miejskiej, gdzie wezwano patrol policji. Ujęty został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie policyjny technik zbadał susz roślinny. Po potwierdzeniu, że była to marihuana mężczyzna został zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy