Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: zakapturzony mężczyzna wypuszczający dym z ustStrażnicy miejscy w trakcie patrolu ulicy Nowowiejskiej zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Podjęto interwencję

Funkcjonariusze z I Oddziału Terenowego w piątek 21 stycznia zobaczyli w przedsionku szpitala przy ulicy Nowowiejskiej dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie palili marihuanę. Strażnicy w trakcie prowadzonej interwencji przepytali 40-latków, czy posiadają przy sobie substancje zabronione. Jeden z mężczyzn dobrowolnie wyjął z kieszeni dwa zawiniątka z folii aluminiowej, w których znajdował się brązowo-zielony susz roślinny. Wezwany na miejsce patrol policji przejął obu ujętych mężczyzn. Na komisariacie przy ulicy Wilczej poddano badaniom zawartość obu zawiniątek – zgodnie z przewidywaniami była to marihuana. Dwaj 40-latkowie zostali zatrzymani w celu dalszych czynności.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy