Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Patrol straży miejskiej na bulwarach nad WisłąPiątkowe popołudnie dwie nieletnie zapamiętają pewnie na długo. Strażnicy miejscy, którzy 24 września po południu patrolowali bulwary nad Wisłą, zauważyli dwie nastolatki pijące piwo.

Dochodziła godzina 14.40, gdy strażnicy miejscy z patrolu szkolnego I Oddziału Terenowego podjęli interwencję wobec dwóch młodych dziewczyn, które spożywały piwo na bulwarach przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że obie są nieletnie. Jak przyznały, alkohol kupił im jakiś bezdomny. O zdarzeniu powiadomiono policję oraz opiekunów obu nieletnich. Dziewczyny przekazano pod opiekę najbliższych. Wkrótce spotkają się z policjantami specjalizującymi się w sprawach nieletnich.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy