Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Hulajnoga elektryczna na murze szczytowym tunelu Wisłostrady.Ogromną nieodpowiedzialnością wykazał się ktoś, kto umieścił elektryczną hulajnogę nad wjazdem do tunelu Wisłostrady, na wysokości biblioteki uniwersyteckiej. Pojazd w każdej chwili mógł spaść na przejeżdżające dołem samochody.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy po południu 17 września patrolowali Śródmieście, około godziny 14.30 otrzymali zgłoszenie o elektrycznej hulajnodze, która zagrażała jadącym dołem pojazdom. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, pozbawiony wyobraźni „dowcipniś” pozostawił elektryczną hulajnogę na szczycie muru oddzielającego pasy ruchu w przeciwnych kierunkach. W wyniku silnego powiewu wiatru pojazd mógł w każdej chwili spaść na jadące dołem auta. Na miejsce wezwano straż pożarną i patrol policji. Strażacy zdjęli z muru hulajnogę i przekazali ją stojącym na szczycie tunelu strażnikom. Pojazd został przewieziony do pobliskiego komisariatu. Poszukiwaniem użytkownika zajmą się policjanci.

Hulajnoga elektryczna na murze szczytowym tunelu Wisłostrady.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy