Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne kajdanki 01Strażnicy miejscy pilnujący porządku na bulwarach wiślanych ujęli dwóch mężczyzn zakłócających spokój klientów w nadrzecznym barze. Agresorzy mieli przy sobie mefedron.

Kierowniczka jednego z nadwiślańskich barów poprosiła strażników patrolujących bulwary o pomoc w uspokojeniu dwóch gości, agresywnych wobec personelu i klientów. Kiedy strażnicy poprosili ich o dokumenty, jeden z nich twierdził, że nie ma własnego dowodu – więc próbował wylegitymować się dowodem osobistym kolegi. Drugi zaczął znieważać funkcjonariuszy, powoływać się na rzekome koneksje. W pewnym momencie przy pierwszym z legitymowanych mężczyzn ujawniono torebkę z kryształkami, które później okazały się narkotykiem. W związku z agresją wobec strażników miejskich i posiadaniem substancji niedozwolonych, obu mężczyzn przekazano policjantom, którzy podjęli decyzję, że sprawcy najpierw muszą wytrzeźwieć w SOdON. Po wytrzeźwieniu znów spotkają się z policjantami.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy