Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Stojące na chodniku pojemniki termiczne wypełnione puszkami z piwemWyjątkową butą wykazał się mężczyzna, który nielegalnie sprzedawał piwo na bulwarach wiślanych. Kiedy strażnicy kategorycznie zabronili mu tej czynności, krnąbrny handlarz próbował swój towar po prostu… rozdawać przechodniom.

Strażnicy miejscy patrolujący 26 czerwca bulwary wiślane, około godziny 20 zostali poinformowani przez jednego ze spacerowiczów o tym, że ktoś na bulwarze Karskiego sprzedaje alkohol. Funkcjonariusze udali się we wskazanym kierunku. Na miejscu ujawnili dwa stoiska z piwem. Mężczyzna, który sprzedawał piwo został wylegitymowany, jednak mimo wyraźnego polecenia zaprzestania handlu, nadal próbował sprzedać alkohol, a później… chciał rozdawać swój towar. Po chwili wyposażenie obu stoisk zostało zajęte przez interweniujących strażników, a sprzedającym zajęła się policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy