Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Ujęcie mężczyzny przez strażników miejskichStrażnicy miejscy ujęli 13 czerwca dwóch sprawców pobicia mężczyzny przed hotelem Metropol. Poszkodowany z rozbitym łukiem brwiowym trafił do szpitala.

Minęła godzina 20, gdy strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o trzech nietrzeźwych mężczyznach zakłócających porządek przed hotelem Metropol. Patrol, który podjął interwencję, zastał tam dwóch mężczyzn, którzy szarpali się na trawie. Trzeci kopał jednego z uczestników zajścia. Sprawcy początkowo nie zareagowali na widok strażników. Jeden z nich uderzył ofiarę napaści w twarz. Uczestnicy bójki zostali przez funkcjonariuszy rozdzieleni. Poszkodowany mężczyzna miał rozcięty łuk brwiowy oraz uszkodzony kciuk. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Na miejscu opatrzyli rannego. Kilkanaście minut później karetka zabrała poszkodowanego do szpitala. Sprawców przewieziono do komendy rejonowej. Byli poszukiwani jako sprawcy rozboju. Ponieważ obaj byli pod wpływem alkoholu, na prośbę policjantów – po wstępnych czynnościach – zostali przewiezieni przez strażników do SOdON. Gdy wytrzeźwieją, odbiorą ich policjanci prowadzący sprawę pobicia.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy