Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Płonąca altana śmietnikowaStrażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy około godz. 10.30 jechali ul. Sapieżyńską zauważyli dym w poprzecznej ul. Dolańskiego. Paliła się altana.

Funkcjonariusze podjęli interwencję. Widząc, że ogień szybko się rozprzestrzenia i zagraża sąsiadującym z altaną budynkom, natychmiast wezwali straż pożarną. Pożar spowodował wydzielanie się gęstego gryzącego dymu. Strażnicy zabezpieczyli teren przed odstępem osób postronnych. Chwilę później przybył patrol policji, który pomógł im w zabezpieczeniu. Po kilku minutach ogień objął całą altanę. Po kilkunastu minutach strażacy sprawnie ugasili pożar. Podczas oględzin pogorzeliska stwierdzono, że spaleniu uległa zawartość wszystkich kontenerów oraz drewniana konstrukcja dachu, a także częściowo odkształciły się ściany altany.

  • 2021_04_pozar_smietnika_01
  • 2021_04_pozar_smietnika_02
  • 2021_04_pozar_smietnika_03
  • 2021_04_pozar_smietnika_04
  • 2021_04_pozar_smietnika_05
  • 2021_04_pozar_smietnika_06

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy