Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 07 opatrunek glowyStrażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy przed południem 21 listopada pełnili służbę w środkach komunikacji miejskiej, zauważyli starszego mężczyznę z zakrwawioną twarzą. Ranny leżał przy „błękitnym wieżowcu” na przystanku tramwajowym przy al. Solidarności. 

Około 70-letni mężczyzna miał zakrwawioną maseczkę, ale był przytomny. Krew ciekła z rozbitego łuku brwiowego. Rana była dość głęboka, poszkodowany tracił sporo krwi. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i wezwali pogotowie ratunkowe, zajęli się opatrywaniem rannego. Wykorzystali środki ze służbowej apteczki i założyli na jego czole jałowy opatrunek. Ranny otrzymał od strażników nową maseczkę. Gdy chciał ją założyć, okazało się, że senior ma złamany palec wskazujący. Już po chwili na miejscu interwencji pojawiła się karetka pogotowia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy