Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

kokaina 02 180Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy w nocy 25 września patrolowali Śródmieście, zobaczyli mężczyznę zataczającego się na chodniku i niebezpiecznie zbliżającego do krawędzi jezdni. W trosce o jego bezpieczeństwo podjęto interwencję.

Minęła godzina 1.30, gdy funkcjonariusze patrolujący plac Trzech Krzyży zauważyli mężczyznę, który próbował iść chodnikiem. Próby były na tyle nieudane, że strażnicy miejscy mieli wątpliwości, w jakim kierunku usiłuje podążać mężczyzna. Kiedy jednak wiatr historii skierował wędrowca w stronę jezdni, funkcjonariusze podjęli interwencję, by ta podróż nie zakończyła się tragedią. Poproszony o dokumenty mężczyzna wyjął z kieszeni etui. Gdy je otworzył, strażnicy zauważyli małą torebkę z zapięciem strunowym, wewnątrz której znajdował się biały proszek. 48-latek nie umiał wytłumaczyć, co to za substancja. Wezwano więc patrol policji. Policjanci dokonali przeszukania mężczyzny. Znaleziono przy nim kolejne dwie torebki z podobną zawartością. Mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej policji. Przeprowadzony tam test narkotykowy wskazał na kokainę. Tego dnia mężczyzna zakończył swą podróż w policyjnej izbie zatrzymań.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy