Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik prowadzący ujętego mężczyznę do radiowozuObcy mężczyzna śpiący na klatce schodowej w bloku na Pradze-Południe zaniepokoił mieszkańców. Wezwani przez nich strażnicy miejscy ujawnili przy mężczyźnie narkotyki.

Rankiem 10 maja strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie przebywającym na klatce schodowej jednego z budynków przy ulicy Kamionkowskiej. Kilka minut później dwoje funkcjonariuszy podjęło interwencję. Na kanapie stojącej na klatce strażnicy zauważyli leżącego mężczyznę, który poderwał się na ich widok i usiłował ukryć coś za plecami. Były to torebka strunowa, w której znajdowały się brunatne grudki i zawiniątko folii aluminiowej. Po jego rozwinięciu strażnicy zobaczyli biały proszek. Mężczyzna przyznał, że brązowe grudki to haszysz, który „pali, by się uspokoić”. Biały proszek owinięty w sreberko okazał się zaś metamfetaminą. Ponieważ mężczyzna stał się nerwowy, funkcjonariusze założyli mu na ręce kajdanki i wezwali policję. 35-latek został zatrzymany.

Strażnik prowadzący ujętego mężczyznę do radiowozuHaszysz ujawniony przy mężczyźnie

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy