Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Czarne BMW zakopane w nadwiślańskim piachu. Za nim, w oddali, radiowóz straży miejskiej.Właściciel BMW wjechał 21 października autem na plażę nieopodal mostu Łazienkowskiego. Po co? Tego sam nie potrafił wytłumaczyć strażnikom miejskim

Kwadrans przed godziną 15 funkcjonariusze VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który jeździ po nadwiślańskiej plaży. Strażnicy odnaleźli auto na tyłach opuszczonych pawilonów przy Wale Miedzeszyńskim. Auto zakopało się w piachu około 40 metrów od brzegu rzeki. Kręciło się przy nim dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich, 22-letni obywatel Tadżykistanu, okazał się właścicielem auta. Mężczyzna miał przy sobie dokumenty zakupu samochodu, który jeszcze nie został na niego zarejestrowany. Młodzieniec nie potrafił logicznie wytłumaczyć, po co wjechał samochodem na plażę. W związku z tym, że kierujący nie posiadał wymaganych dokumentów, strażnicy wezwali patrol policji, którym przekazali tę zagadkową sprawę.

  • 2022_10_bmw_plaza_001
  • 2022_10_bmw_plaza_02
  • 2022_10_bmw_plaza_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy