Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy zabezpieczający zamknięty odcinek ulicy.„Droga na szóstkę” to program, który ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego wokół szkół oraz wspieranie aktywnej mobilności wśród najmłodszych.

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się przy Szkole Podstawowej numer 375 przy ulicy Abrahama przedstawiciele ZDM, Dyrekcji szkoły oraz Straży Miejskiej m.st. Warszawy przedstawili główne założenia programu. Był to też pierwszy dzień działania programu w praktyce. Oznaczało to czasowe (od godziny 07:30 do 08:30) zamknięcie ulicy dla ruchu samochodowego. Mniej manewrujących samochodów w pobliżu szkoły to większe bezpieczeństwo dla pieszych, mniej zanieczyszczeń, mniej hałasu i bardziej przyjazna przestrzeń. Nad przestrzeganiem czasowej zmiany organizacji ruchu na drodze prowadzącej do szkoły czuwali funkcjonariusze straży miejskiej.

  • 2022_09_szkola_abrahama_01
  • 2022_09_szkola_abrahama_02
  • 2022_09_szkola_abrahama_03
  • 2022_09_szkola_abrahama_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy