Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej blokujący przejazd szarej osobówce. W tle drzewa.Do strażników miejskich z VII Oddziału Terenowego, którzy po południu 4 sierpnia kontrolowali nieprawidłowo zaparkowane samochody na Pradze Południe, podszedł mężczyzna i poinformował, że auto marki Opel, który przed minutą odjechał, prowadzi nietrzeźwy kierowca

Zdarzenie miało miejsce około godziny 16.40 na ulicy Bracławskiej. Świadek zapamiętał część numeru rejestracyjnego i wskazał kierunek, w którym odjechał samochód. Strażnicy ruszyli za nim. Po przejechaniu kilkuset metrów zobaczyli auto poruszające się zygzakiem. Wykorzystując dogodny moment, wyjęli kluczyki ze stacyjki, a kierowcy nakazali pozostanie w pojeździe. Zapach w kabinie nie pozostawiał wątpliwości – 24-latek prowadził po spożyciu alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca został przekazany policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy