Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

wywrócone auto 180Kwadrans po południu 14 kwietnia doszło do groźnego wypadku na rondzie Wiatraczna na Pradze Południe. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Miejsce zabezpieczyli strażnicy

Funkcjonariusze z VII Oddziału Terenowego, którzy patrolowali ulicę Grochowską, otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na rondzie Wiatraczna. Natychmiast podjęli interwencję. Jak ustalili, w kolizji brały udział toyota i KIA, która w wyniku silnego uderzenia przewróciła się na bok. W wypadku nikt nie został poważnie ranny. Wezwano patrol policji i straż pożarną. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały w tym rejonie do godz. 14.30.

 

  • wypadek_1
  • wypadek_2
  • wypadek_3
  • wypadek_4

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy