Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: strażniczka miejska wręcza odnalezioną torebkę właścicielce.Po południu 22 lutego pasażerka pozostawiła w autobusie swoją torebkę. Zorientowała się dopiero, gdy wysiadła na przystanku. Na szczęście w pobliżu byli strażnicy miejscy, którzy pomogli jej odzyskać zgubę

Dochodziła godzina 14, gdy do strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego, pełniących służbę nieopodal dworca Warszawa Stadion, podeszła zdenerwowana kobieta. Funkcjonariusze uspokoili ją i zapytali, co się stało. Kobieta oświadczyła, że przed chwilą na przystanku Metro Stadion Narodowy wysiadła z autobusu linii 125. Niestety, w autobusie została jej torebka. Funkcjonariusze poprosili, by poczekała na miejscu, a sami pojechali za autobusem. Zlokalizowali autobus na ulicy Sokolej. Po skontrolowaniu wnętrza pojazdu odnaleźli na jednym z siedzeń jasnobrązową torebkę. Z odnalezioną zgubą wrócili do kobiety. 67-letnia mieszkanka stolicy bardzo ucieszyła się z odzyskania torebki.

  • 2022_02_praga_torebka_01
  • 2022_02_praga_torebka_02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy